Regulamin

1. Składanie zamówień
Z naszych usług można skorzystać składając zamówienie za pośrednictwem niniejszego serwisu lub dokonując zapisu osobiście w biurze ośrodka w Chełmży przy ul. Toruńskiej 1 na pierwszym piętrze (czerwony budynek ZGK - skrzyżowanie Toruńskiej i Kościuszki) od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 - 18.00 oraz telefonicznie: 607 896 440 lub drogą elektroniczną: biuro@prema.net.pl.

Możecie Państwo również wysłać SMSa o treści „Chcę zapisać się na kurs” pod nr: 607 896 440. W krótkim czasie oddzwonimy i poinformujemy Państwa o terminie najbliższego kursu!

Zamówienia (zapisy) realizowane są w terminach, które są uzależnione od daty rozpoczęcia kursu. Każdorazowo termin rozpoczęcia kuru, jazdy, zajęć czy egzaminów, ustalane są bezpośrednio z kursantem.

2. Dokonanie płatności
Przy zamówieniach dokonanych za pośrednictwem niniejszego serwisu, wpłaty można dokonać w biurze naszego ośrodka lub na poniższe konto bankowe, podając w tytule płatności swoje imię i nazwisko.

Prema - Twoja Szkoła Jazdy
ul. Toruńska 1
87-140 Chełmża

mBank
nr rachunku: 82 1140 2004 0000 3102 5220 0487

Wymagana wpłata przy zapisaniu się na kurs to 300 zł - resztę można spłacać w ratach.

3. Prawko na Raty
Inną opcją jest „Prawko na Raty” - zero wpłaty! Wartość kursu jest rozłożona na dogodne raty. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu poprzez system ratalny.

Nie wymagamy żyrantów ani zaświadczeń o zatrudnieniu - formalności załatwisz w 10 minut!

4. Rozpoczęcie kursu
Po dokonaniu i potwierdzeniu zapisu na kurs/jazdę, zajęcia rozpoczynają się spotkaniem organizacyjnym. Ustalamy tutaj dogodne terminy - dostosowujemy się do Państwa możliwości czasowych.

5. Uwagi
Wszystkie uwagi, propozycje można składać osobiście w biurze naszego ośrodka lub wysyłając wiadomość na nasz adres: biuro@prema.net.pl

6. Odstąpienie od umowy
Przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym dokonali Państwo zamówienia lub osobistego zapisu na kurs w naszym ośrodku. Termin odstąpienia od umowy wygasa także, gdy Państwa dokumenty zostaną zgłoszone do Urzędu, jak również po rozpoczęciu kursu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane Pocztą lub e-mail).

W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Zwrot płatności dokonywany jest przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został przez Państwa użyty przy pierwotnej płatności chyba, że wyraźnie zgodzicie się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych opłat. 

Prema Szkoła Jazdy
ul. Toruńska 1
87-140 Chełmża 

e-mail: biuro@prema.net.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Facebook