O nas

Nowoczesna Szkoła Jazdy Prema

 

W dzisiejszych czasach prawo jazdy jest bardzo potrzebne, daje dużo nowych możliwości zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Korzyści płynące z posiadania prawa jazdy to przede wszystkim swoboda i komfort.

Prema Szkoła Jazdy to ośrodek stworzony z myślą o przyszłych kierowcach. Naszą ideą jest wykształcenie u kursanta świadomości dobrej i bezpiecznej jazdy. Wychodzimy z założenia, że wszystko jest możliwe. Staramy się inspirować ludzi do bycia najlepszymi kierowcami. Profesjonalne podejście do kursanta, wyrozumiałość, spokój i skuteczność to u nas standard. Wyszkoliliśmy kilka tysięcy osób i wiemy, jak robić to najlepiej. Nasi instruktorzy to osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Współpracujemy z trenerami, którzy rozumieją, że człowiek jest najważniejszy. Bierzemy czynny udział w poprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych takich jak Facebook, YouTube czy Instagram, gdzie możesz zobaczyć nasze działania.

Przygotowaliśmy specjalny program szkolenia, który pozwoli w krótkim czasie uzyskać upragnione prawo jazdy. Nauczymy Cię, jak zostać dobrym kierowcą.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze i to wyróżnia naszą szkołę spośród innych.

Zapoznaj się więc z naszym serwisem, sprawdź co oferujemy kursantom i zdecyduj czy chcesz z nami wkroczyć w świat samochodowej przygody.

 

Zapraszamy na Profesjonalny Kurs Prawa Jazdy oraz nasze dodatkowe szkolenia!

  • biala2-1.jpg

    Kurs prawa jazdy kat. B - 2900 zł

    Zostań dobrym kierowcą!

    Ostatni raz w starej cenie! Zapisz się na kurs już dziś i rozpocznij kiedy chcesz z zachowaniem ceny! Profesjonalni i doświadczeni instruktorzy, sprawdzona flota (Toyota Yaris), przyjazna atmosfera. 

     

Facebook