Jak wyglądają kursy w praktyce?

Jak w praktyce wygląda u nas kurs prawa jazdy?

 1. Każdy kurs rozpoczynamy spotkaniem organizacyjnym. Ustalamy tutaj dogodne terminy zajęć - dostosowujemy się do Twoich możliwości czasowych. Jesteśmy elastyczni - sam decydujesz kiedy chcesz się uczyć :) Podczas spotkania obecny jest lekarz, który na miejscu w ośrodku przeprowadza kontrolne badania niezbędne do uzyskania prawa jazdy. Nie musisz więc szukać lekarza na "własną rękę" - wszystko masz na miejscu. Oprócz tego na spotkaniu organizacyjnym otrzymujesz od nas bezpłatny komplet materiałów edukacyjnych oraz dostęp do aplikacji z testami.
 2. TEORIA - 30 godzin. Prowadzona w multimedialnie wyposażonej sali w najbardziej przystępny sposób. Prowadzimy wykłady z wykorzystaniem Systemu Profesjonalnego Szkolenia SPS. Program ten zawiera ponad 2000 animacji obrazujących praktyczne zastosowanie omawianych przepisów, jak również dziesiątki przykładów najczęściej spotykanych sytuacji na drodze. Dzięki temu przepisy przestają być abstrakcją a nauka staje się przyjemnością. Projekcje multimedialne prezentowane są na ekranie o 2 metrowej przekątnej. Zależy nam na tym, abyś w jak największym stopniu przyswoił sobie wiedzę teoretyczną aby móc później wykorzystać ją w praktyce. Przekonasz się, że studiowanie wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym wcale nie musi być nudne! Obowiązkowo odbędziesz zajęcia z wykwalifikowanym ratownikiem medycznym z zakresu udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków. Zajęcia teoretyczne kończą się wewnętrznym egzaminem, który kwalifikuje Cię do najciekawszej części kursu - czyli...
 3. PRAKTYCZNEJ NAUKI JAZDY - która odbędzie się pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora nauki jazdy. Poznasz tutaj tajniki dotyczące techniki prowadzenia pojazdu jak również nauczysz się bezpiecznie poruszać po drogach. Zajęcia kończą się bezpłatnym zaliczeniowym egzaminem praktycznym z jazdy na placu manewrowym i w ruchu miejskim. Szkolenie jest realizowane nowymi Toyotami Yaris! Takim samym samochodem będziesz zdawał egzamin państwowy w WORD! Dodatkowo - każdy nasz kursant otrzymuje dwie godziny jazdy gratis. To nie jest promocja - tak jest u nas zawsze :)
 • zd_kurs.jpg

  Kurs prawa jazdy kat. B - 2900 zł

  Zostań dobrym kierowcą!

  Zapisz się na kurs już dziś! Profesjonalni i doświadczeni instruktorzy, sprawdzona flota (Toyota Yaris), przyjazna atmosfera. 

   

Facebook